O nas

 

Produkty AGD i RTV sprzedajemy już ponad 20 lat.

Jesteśmy mniejszą firmą i dzięki temu mamy pełną kontrolę nad jej zarządzaniem.W porównaniu z dużymi firmami taki aspekt jest wielkim plusem dla klienta. ( efektywna komunikacja, szybka dystrybucja towaru plus wystarczające i szybkie odpowiedzi na pytania klientów)

 

Rzetelność

Naszym celem jest pełne dostosowanie się do potrzeb odbiorcy. Zarazem oferujemy i coś więcej-wartość dodaną w postaci dostawy sprzętu najwyższej jakości. W przeciwieństwie do dużych e-shopów staramy w co jak najszybszym terminie odpowiadać na wszelkie pytania i prośby o porady . W żadnym wypadku nie sugerujemy, że jesteśmy najlepszymi i najsilniejszymi i wszystkich pokonamy. Nie posługujemy się reklamą agresywną. Naszą komunikację marketingową nie budujemy na nienawiści i wyniosłości . Naszą dewizą jest pozytywne i solidne podejście do potrzeb klienta.

 

Oryginał pack

Wszelki sprzedawany towar jest pierwszej jakości. Nowy, dotąd niewystawiany, niereperowany i nierozpakowany. Nie chodzi o outlet. Sprzęt, który został klientem zwrócony w 14 dniowym terminie jest oferowany oddzielnie i zawsze odpowiednio wyznaczony.

 

Cena

Staramy się zaoferować korzystne ceny. Do zamówionych towarów dodajemy wartościowe prezenty.

 

Darmowa dostawa

Większość towarów jest dostarczana darmowo po całym obszarze Polski. Wybierając sposób płatności za pobraniem, można zapłacić kartą płatniczą bezpośrednio u kierowcy (kuriera). Towar przesyłamy firmą dostawczą DPD.

Więcej
Oryginał pack
Więcej
Super cena
Więcej
Rzetelność
Więcej
Darmowa dostawa
Więcej
Oryginał pack
Więcej
Super cena
Więcej
Rzetelność
Więcej
Darmowa dostawa